For å nyte enda en utrolig finish med TOTAL FINISH
Børsten henter inspirasjon fra den tradisjonelle formen for sminkeverktøy som brukes i Kabuki, det tradisjonelle japanske dansedramaet.
Vår originale Kabuki børste for TOTAL FINISH gjør det mulig å perfeksjonere en lett, naturlig glødende finish med nøye utvalgte busthår i en unik form.
Børstedesignet er designet i samarbeid med Tesshyu, den velkjente japanske børstehåndverkeren, hvis børster hylles som et av de fineste produktene i Japan og over hele verden på grunn av sin enestående teknikk.
Nyt det behagelige sveipet med børsten og sminkefinishen fra TOTAL FINISH.
Et utsøkt pudder som tilfører gløden av silkeaktig fuktighet og glir på som et annet lag med hud. Med akkurat nok dekk, etterlates huden frisk og sømløs med en naturlig sunn glød.
Ultra-Fitting Fine Powder, behandlet med japansk håndverkspresisjon under kontrollerte forhold, byr på utmerket feste til huden og en unik silkeglød*.
*Fra SENSAI
Pudre som er overflatebehandlet med aminosyrer, kombineres med Ultra-Fitting Fine Powders og blandes med planteoljer for å sikre fuktighetsgivende komfort og en ikke-pudderaktig finish.
FOUNDATIONS
TOTAL FINISH (REFILL)
FOUNDATIONS
COMPACT CASE FOR TOTAL FINISH
FOUNDATIONS
FOUNDATION SPONGE ROUND SHAPE